Jak najtaniej spędzić urlop w Krakowie?

Wolny czas jest darem, który powinniśmy mądrze przemyśleć, w jaki sposób można go najlepiej wykorzystać i gdzie. Powinniśmy zwrócić w trakcie jego wyboru szczególną uwagę na to, co chcielibyśmy robić, podziwiać lub gdzie się wybrać.

Jeśli fascynują Cię zabytki, kultura i ciekawe życie nocne to powinieneś pomyśleć o Grodzie Kraka! Kraków jest bardzo pięknym miastem, stolicą małopolski. Jego głównym atutem jest ogromna ilość zabytków, piękne widoki, liczne atrakcje turystyczne i atrakcyjne życie nocne. Jednym słowem mówiąc jest tu coś dla prawie każdego. To „prawie” jest jednak kluczowym słowem, bowiem Kraków nie należy do najtańszych miast, a ceny noclegu są w nim bardzo wysokie.

Jest jednak wyjście, jeśli nie mamy dużo pieniędzy. Można wtedy szukać taniego noclegu w tanim hostelu lub w innym tego typu miejscu. Jest ich bardzo wiele na terenie całego Krakowa, a w znacznej większości są one w bardzo bliskim sąsiedztwie centrum miasta, jakim jest rynek i Kazimierz. Co do posiłków to najtaniej oczywiście wyszłoby, gdybyście sami robili sobie śniadania, obiady i kolacje, ale kto o tym myśli w czasie urlopu? W całym mieście jest bardzo wiele barów mlecznych, w których można tanio i smacznie zjeść zaoszczędzając tym samym sporą ilość czasu potrzebnego na zwiedzenie miasta.

Stolica małopolski tylko na pierwszy rzut oka może wydawać się droga, jednak jak już zauważyliście można tanio i przyjemnie spędzić urlop właśnie w Krakowie.