MC-Bags.pl

Renowacja dachów płaskich – na czym polega?

Renowacja dachów płaskich – na czym polega?

To właśnie dach jest najbardziej newralgicznym elementem każdego budynku. Do jego głównych zadań należy przede wszystkim zabezpieczenie danego obiektu przed warunkami, które panują na zewnątrz. Oprócz tego musi on zapewnić komfort oraz wygodę przebywania w środku budynku.

Na czym polega renowacja dachów?

Renowacja dachów płaskich jest świetną technologią, która pozwala na ulepszenie istniejących już dachów. Pokrycie z pianki jest przede wszystkim dociepleniem oraz uszczelnieniem powłoki zewnętrznej dachu. Podczas renowacji dachowej stosuje się dobrej jakości piany o gęstości 60 kg/m3. Produkty te z całą pewnością są trwałe i wytrzymałe. Materiał niesamowicie szybko jest w stanie nabrać docelowych właściwości mechanicznych, ponieważ dosłownie po kilku minutach, można po nim chodzić. Pianki poliuretanowe same nie są odporne na promieniowanie ultrafioletowe, aczkolwiek bardzo dobrze reagują zarówno z farbami, jak i z tynkami, które mają za zadanie zabezpieczyć dach przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Usługi dekarskie

Natryskiwana pianka jest w stanie dopasować się do kształtu podłoża, co z całą pewnością jest ogromnym plusem. Taka pianka ma także dużą odporność na wszelkie ściskanie. Natrysk pianki umożliwia uzyskanie szczelnych połączeń w obrębie wszystkich połączeń dachowych – nawet tam gdzie pojawiają się różne nieszczelności. Usługi dekarskie oferują przede wszystkim wykonanie wszystkich potrzebnych prac na wysokościach. Na zniszczony dach powinno się nałożyć dobrej jakości piankę, bez usuwania starego pokrycia. Zabieg ten pozwoli zaoszczędzić nie tylko dużo czasu, ale również pieniędzy. Ze względu na szybkość wykonania remontu system ten eliminuje wszelkie zagrożenia. Pianka poliuretanowa wpływa pozytywnie na całą pracę. Ponieważ pozwala na znaczne uproszczenia w konstruowaniu sprawnych izolacji termicznych dachów płaskich.

Zobacz: Renowacja dachów - Izolmax

Płyty izolacyjne powinny być ułożone na styk, ponieważ mają tendencję do kurczenia się. Technologia poliuretanowa jest odporna na zmiany temperatur.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziesięć − dwa =