Tani i polecany hotel w Łodzi

Jeśli decydujemy się na podróż do Łodzi i poszukujemy taniego hotelu, w którym spokojnie wypoczniemy bez nadwyrężania naszego portfela – nasze oczekiwania spełni Hotel Reymont.

Hotel zlokalizowany jest w bliskiej odległości od centrum, a jego pokoje są komfortowo wyposażone i charakteryzują się wysokim standardem, przy relatywnie niskiej cenie. Pokój jednoosobowy wynajmiemy już za 86 złotych. Cena pobytu w pokoju dwuosobowym nie przekroczy 140 złotych. Natomiast ceny pokoi trzyosobwych wachają się w granicach 170 zł.  Pokoje wyposażone są w telewizor i lodówkę, oraz żelazko, czajnik czy suszarkę, co jest szczególnie przydatne przy wyjazdach służbowych. Pokoje posiadają bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ponadto w hotelu znajdziemy restauracje, siłownie, bilard, salon kosmetyczny i fryzjerski. Hotel jest przyjazny zwierzętom

Obiekt znajduje się w atrakcyjnym miejscu – od ulicy Piotrkowskiej – głównej ulicy w centrum Łodzi – dzielą go niecałe 3 kilometry. Jeśli ktoś chce bezpiecznie wypocząć, niewiele zapłacić, a jednocześnie zarezerwować nocleg w bliskiej odległości od centrum miasta, Hotel Reymont jest znakomitym rozwiązaniem. Hotelowi goście oceniają go bardzo dobrze, a na szczególną uwagę zasługuje spokojna okolica w której zlokalizowany jest obiekt, czyste wnętrza i przyjemna obsługa. Jako stosunkowo tani hotel wygrywa w wielu rankingach, w których porównywana jest jakość do ceny. Obsług stara się troszczyć o swoich klientów, tak aby Ci czuli się tam komfortowo i chcieli ponownie odwiedzić hotel. Hotel Reymont jest wart uwagi i polecenia, ze względu na standard, który zapewnia swoim gościom i atrakcyjną cenę noclegu.
hotel w Łodzi