Wakacje – tylko w Gruzji!

Zapomnijmy o znanych nam śródziemnomorskich kurortach, które pełne są turystów i skomercjalizowanych atrakcji turystycznych. Jeśli chcemy poznać nową kulturę i wspaniały kraj, który ma wiele do zaoferowania, to wybierzmy się do Gruzji.

Zacznijmy od kwestii organizacyjnych. Możemy zatrzymać się w wielu miejscach, a wszystko za naprawdę rozsądną cenę. Polacy najczęściej wybierają apartamenty do wynajęcia. Można tam przebywać z całą rodziną, do dyspozycji jest kuchnia, co pozwala zmniejszyć koszty wyżywienia. Poza tym apartamenty do wynajęcia W Gruzji zapewniają nam wygodę połączoną ze swobodą. W Gruzji jest wiele takich miejsc, więc na pewno znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie.

Ale czemu w ogóle Gruzja?

Po pierwsze jest to kraj, który nie cieszy się jeszcze taką popularnością jak chociażby Grecja, Chorwacja, czy Egipt. Dzięki temu, możemy liczyć na naprawdę spokojne i relaksujące wakacje. Bez względu na to, jaki typ wypoczynku preferujemy, w Gruzji znajdziemy wszystko, czego dusza zapragnie. Jeśli chcemy prażyć się w słońcu, wybierzmy Batumi, wspaniały kurort położony nad Morzem Czarnym, który jest niezwykle atrakcyjną miejscowością. Miłośnicy wędrówek i aktywnego wypoczynku zachwyceni będą górami, w tym malowniczymi szczytami Kaukazu, które pozostają zawsze ośnieżone. Zimą w Gruzji można uprawiać sporty, co również przyciąga turystów o tej porze roku. Osoby, które wakacji nie wyobrażają sobie bez zwiedzania i poznawania nowych kultury, w Gruzji na pewno się nie zawiodą. Jest to bardzo stara kraina, która posiada wiele zabytków i atrakcji turystycznych, których po prostu czuć historię. Możemy zatem wypoczywać, zwiedzać, wędrować.

A wszystko to w otoczeniu niezwykle przyjaznych Gruzinów, którzy są bardzo gościnni i chętnie poczęstują nas domowej roboty winem, czy chaczapuri. Bez poznania kuchni i tradycji tego kraju na pewno się nie obędzie, na każdym kroku możemy zostać wciągnięci na przyjęcie, czy zabawę. Jeśli zatem marzymy o innym wypoczynku, wakacjach w całkowicie nowym miejscu – Gruzja jest idealnym miejscem ku temu.