Wigilia w hotelu dla pracujących

Każdy pracujący daleko od domu stara się wrócić do domu na czas wyjątkowych świąt bożego narodzenia. Niestety nie zawsze jest to możliwe i czasami te wyjątkowe święta trzeba spędzić daleko od domu. Właśnie z myślą o takich osobach kolacje wigilijne przygotowują liczne hotele. Większość spędzających święta poza domem to mężczyźni, dla których samodzielne przygotowanie wigilijnej kolacji jest zbyt czasochłonne i trudne.

Korzystają, więc z okazji, jaką jest wigilia w hotelu, aby zjeść smaczną kolacje w towarzystwie innych ludzi. Tego rodzaju kolacje organizowane są zgodnie z tradycyjnymi polskimi zasadami. Z pewnością na stole znajdzie się słynne dwanaście wigilijnych potraw przygotowanych przez hotelowych kucharzy. Wykorzystanie wieloletniego doświadczenia powoduje, iż każda z potraw będzie prawdziwym małym dziełem kulinarnym. Staranie przygotowane ryby zaskoczą pozytywnie wszystkich, którym ryby kojarzą się tylko z walką z kolejnymi ościami. Karp oraz śledź zostaną podane w wersjach od bardzo prostej po wyszukane słodko-kwaśne smaki z dodatkami z odległych zakątków świata.

Oczywiście wigilijna kolacja to nie tylko ryby, lecz również inne potrawy. Wspaniała zupa grzybowa przygotowana z dziko rosnących leśnych grzybów sprawi, iż hotelowa restauracja będzie pachnieć lasem. Wigilia w hotelu to również możliwość sprawdzenia jak smakuje kutia oraz tradycyjny barszcz z uszkami. Szczególnie ten ostatni może być pozytywnym zaskoczeniem dla wielu osób, którym barszcz nie kojarzy się zbyt dobrze. Dopełnienie wigilijnej kolacji stanowić będą dzieła hotelowych cukierników. Makowce i serniki w kilku wersjach od bardzo prostych po prawdziwe cukiernicze perełki z niecodziennymi dodatkami. W czasie wigilijnej nocy nie może zabraknąć kolędowania.

Wigilia w hotelu w hotelu to, co prawda najczęściej spotkanie grupy przypadkowych i obcych sobie ludzi, lecz dzięki pomocy hotelowych muzyków będzie możliwe wspólne wykonywanie kolęd. Niezaprzeczalnym atutem wigilii w hotelu jest brak konieczności angażowania się w długie i trudne przygotowania. Całością przygotowań zajmuje się, bowiem profesjonalny zespół pracowników hotelu. Pozwala to na spokojne przeżywanie świątecznego czasu nawet, jeśli z powodu zawodowych obowiązków znajdujemy się z dala od najbliższych. W zależności od dalszych planów możemy spędzić w hotelu cały świąteczny czas przeznaczając go na wypoczynek i korzystanie z hotelowych udogodnień bądź po wigilijnej kolacji wyruszyć w dalszą drogę.

Nie możesz spędzić świąt w domu? Spędź święta Bożego Narodzenia w hotelu – Pałac Domaniowski.