Wydruk plakatów w Krakowie, komu powierzyć?

Kraków to przepiękne miasto, gdzie jest wiele miejsc do zwiedzania, ale i wiele firm usługowych, z których w każdej chwili mogą Państwo skorzystać.
Osobom szukającym dobrej drukarni, zajmującej się wydrukiem plakatów lub podobnych produktów, warto polecić kilka krakowskich miejsc z dobrym i profesjonalnym warsztatem.

Gomeo

Wśród nich jest np. drukarnia offsetowa Gomeo, która istnieje na rynku poligraficznym od ponad 10 lat. Ta prężnie rozwijająca się drukarnia ma w swojej ofercie szeroką ofertę usług i produktów reklamowych takich jak: ulotki, wydruk plakatów, popularne wizytówki, piękne kalendarze, czy kolorystyczne katalogi. Wykorzystują oni najwyższej klasy maszyny znanych zachodnich marek, co daje gwarancję bardzo dobrego produktu.

Studio-em

Bardzo popularną, ale i doświadczoną drukarnią jest Studio-em, które proponuje usługi w technologii druku cyfrowego. W ofercie mają też różne, ciekawe wykończenia introligatorskie. To znana drukarnia, która drukuje na papierach kredowych, satynowych, ozdobnych i samoprzylepnych, a także na efektownych foliach magnetycznych. Studio-em swoje usługi kieruje przeważnie do instytucji i firm.

CopyShop

Wydruk plakatów w Krakowie mogą Państwo również zlecić firmie, która uważana jest za jedną z najlepszych w tej branży, nie tylko na południu kraju, ale i w całej Polsce. CopyShop to cyfrowa drukarnia działająca na tym trudnym rynku od 2009 roku. Oprócz nowoczesnych maszyn, jest tu doświadczona i zgrana ekipa, która jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

Z usług tej drukarni korzystali już przedstawiciele polskich władz, urzędy ministerialne, jak i lokalne. Ich plakaty to nieszablonowe, wyraziste i efektowne formy druku robione na najnowocześniejszych, markowych maszynach. W swojej ofercie mają druk cyfrowy, druk offsetowy, koszulki z nadrukiem, czy oprawę przydatnych i praktycznych pieczątek.

Dotychczasowi klienci CopyShopu byli nie tylko zadowoleni, ale wręcz zachwyceni finalnym efektem wszystkich produktów.

Na przejrzystej stronie internetowej jest cały opis, pełen zakres usług, dotychczasowe realizacje, oferty i oczywiście przydatne dane kontaktowe.

Send a Comment

Your email address will not be published.

twenty + eight =