Wymarzone wesele w nietypowym miejscu? Zobacz ofertę!

Wymarzone wesele, ślub, jak z bajki albo baśni dziś jest dostępny dla każdego. Nie tylko pod względem finansowym, ale również biorąc pod uwagę, jaką scenerię, położenie i wystrój oferują nam poszczególne obiekty. Standardowe sale weselne lub domy, restauracje zadowalają coraz mniejszą liczbę osób. Pary Młode liczą na spektakularną imprezę, a na takową nie zawsze muszą się składać ogromne finanse.

Ciekawym pomysłem, który oczaruje zarówno przyszłe małżeñstwo, jak i wszystkich gości weselnych jest ślub w pałacu. A na co można liczyć decydując się na taką wyjątkową lokalizację? Wiele zależy od wybranego obiektu. Niewielki pałacyk, dworek bądź skromny zameczek gdzieś na uboczu zagwarantuje kameralną atmosferę, nieco bardziej skromne przyjęcie, jeśli liczba gości nie będzie zbyt dużą. Nie umniejszając rzecz jasna historii wyrysowanej we wnętrzu wybranego obiektu oraz wystrojowi, który zawsze wzbudza zachwyt.

Z kolei ci, którzy liczą na coś naprawdę spektakularnego, zaś pieniądze nie grają roli mogą wybrać całe kompleksy pałacowe, a tutaj jest o wiele większe pole do popisu. Pośród kompleksów znajdziemy mnóstwo wolnej przestrzeni. Zarówno wesele, jak i ślub nie musi więc odbywać się stricte w pałacu. Ciekawą opcją jest plener, o ile pogoda dopisuje i jest to pora raczej letnia. Sprawdzają się również rozstawione, duże namioty, pięknie przystrojone, umiejscowione na dziedzińcu. Towarzyszący pałac bądź zamek tym większe robi wrażenie, przy tak kontrastowej aranżacji. Uroczystość zaślubin również może odbyć się w pałacyku, jeśli dostępna jest odpowiednio pojemna sala, która zostanie przygotowana na tę okoliczność.

A jeśli w grę wchodzi ślub kościelny i pośród kompleksu pałacowego znajduje się kaplica, w jednym miejscu można wziąć ślub, zorganizować przyjęcie weselne i do tego zyskać na scenerii, która idealnie sprawdzi się na sesję zdjęciową. ślub w pałacu może urastać do rangi wydarzenia niczym z baśni. Bajkowe krajobrazy, wnętrza zapierające dech w piersiach, oprawa artystyczna, menu ustalone z Młodą Parą, ale podane w wyjątkowy, charakterystyczny sposób. Tu może być wytwornie, elegancko i klasycznie bądź bardzo luksusowo.

W zależności od wybranego miejsca usatysfakcjonowaniu będą także ci, którzy poszukują współczesnych elementów i nutki nowoczesności. Jedno z drugim jest możliwe do połączenia, a efekt końcowy zadowoli i przyszłe małżeństwo, i wszystkich gości weselnych. Wybór pod tym względem jest spory, stąd znajdzie się coś na każdą kieszeń.

Zobacz także: Ekskluzywne wesela w pałacu i koszty z tym związane