Z widokiem na… czyli wymarzone wesele

Planowanie ślubu to jedna z takich czynności, na które czeka wiele osób przez całe życie. Szczególnie kobiety, kiedy tylko otrzymują swój wymarzony pierścionek zaręczynowy, w głowie już układają plan na ten wymarzony, najważniejszy dzień w swoim życiu. W końcu taki ślub musi być idealny, jeżeli tyle się na niego czeka.

Dla mnie wymarzony jest ślub w plenerze. Piękna pogoda, piękne Słońce i do tego jakiś fajny widok. Najlepiej jakby był to ogród, który ma widok na błękitne morze. Wokoło nas pełno zieleni, a przed nami woda i jej bezkres. W tym wszystkim piękny postument, gdzie będzie stał ksiądz lub urzędnik udzielający Wam ślubu. Do tego wszystkiego dużo białego koloru. Białe krzesła dla gości, aby mogli podziwiać piękne prowadzoną ceremonię, białe tiule, białe szarfy nad nami. Na koniec ceremonii zaślubin wypuścimy białe gołębie, które polecą do nieba. Jak już odlecą to nadejdzie czas na ekskluzywne wesele.

Wesele w pałacu również jest bardzo ważnym elementem. Wiele takich pałaców można znaleźć nad brzegiem morza lub nawet nad brzegiem jeziora. Wystarczy tylko dobrze poszukać na mapie naszego kraju. Obsługa pięknie udekoruje stoły, które można umieścić w pałacowych komnatach lub też w ogrodzie, jeżeli będzie dopisywała nam pogoda.Będziemy mogli jeść najlepsze dania z domowej, tradycyjnej kuchni, które zostaną przyrządzone przez najlepszych szefów kuchni. Do tego oczywiście nie można zapomnieć o muzyce. W końcu jak wesele, to i tańce do samego rana z jednym ze sławnych zespołów, który w swoim repertuarze ma wiele znakomitych piosenek. O północy udamy się na pokaz sztucznych ogni, po którym będziemy mogli podziwiać płonącego świniaka – prezent od obsługi pałacowej.

Ekskluzywne wesela to specjalność pałaców, które chcą, aby ich klienci czuli się naprawdę wyjątkowo w tym ważnym dla siebie dniu. Moje wymarzone wesele na pewno odbędzie się w takich wnętrzach, gdzie na pewno będę się czuła jak bajkowa księżniczka razem z moim bajkowym, wyśnionym mężem przy boku. Warto mieć marzenia.

Send a Comment

Your email address will not be published.

1 × 2 =