Zdrowe włosy i paznokcie

Problemy z paznokciami oraz strukturą włosów to bardzo częsty fakt, który spędza sen z powiek niejednej kobiecie. Sęk w tym, że trzeba sobie z tym jakoś poradzić. Nie każda z pań wie jednak jak temu skutecznie zaradzić. Kluczem do pięknych włosów i paznokci jest suplementacja. Tylko systematyczne przyjmowanie określonych składników może poprawić kondycję zdrowotną. To twierdzenie tyczy się każdego fragmentu naszego ciała.

Pilonyx na włosy i paznokcie

Preparat Pilonyx to skuteczny środek wzmacniający strukturę włosów i paznokci oraz zapobiegający starzeniu się cery. Pilonyx zapewnia lepsze odżywianie oraz regenerację cebulek włosowych i płytek paznokciowych, hamuje rozwarstwianie się paznokci, zapobiega utracie włosów. Preparat poprawia stan zewnętrznych warstw skóry czyniąc ją elastyczną. Przyjmowanie Pilonyx poprawi kondycję naczyń krwionośnych sprawiając, że stają się szczelniejsze i mocniejsze.

Preparat na włosy i paznokcie składa się wyłącznie z naturalnych składników. W jego skład wchodzą: morszczyn, skrzyp, bambus, pokrzywa oraz lucerna. Preparat firmy Sanbios uzyskał prestiżową nagrodę Złotego Drzewka za unikalny skład. Miało to miejsce na Targach Medycyny Naturalnej w 2007 roku. Niewątpliwie świadczy, że jest on doskonałym produktem do pielęgnacji paznokci i włosów.

Sposób użycia preparatu Pilonyx (włosy, skóra, paznokcie):Średnio: 1-2 tabletki 2 razy dziennie, obficie popijając. Można zastosować początkowo „kurację nasycającą” tj. 2 razy dziennie po 2 tabletki przez pierwszy tydzień (a nawet miesiąc) stosowania. Następnie redukujemy spożycie do 2 razy 1 tabletka. Średnia kuracja na włosy i paznokcie to 3 miesiące zażywania tego samego preparatu Pilonyx.