Dzięki tej technologii Twoja inwestycja zakończy się szybciej!

Warto przede wszystkim mieć świadomość, że zdecydowanie łatwiejsze i bardziej efektywne będzie prowadzenie inwestycji, gdy producent poszczególnych elementów konstrukcji oraz projektant są jednym zespołem. Technologia MABUDO Rapid® wyróżnia się na bardzo konkurencyjnym i wymagającym rynku właśnie tą cechą.

Jakie są korzyści zdecydowania się na budowę domu za pomocą technologia MABUDO Rapid®?

Warto przede wszystkim wiedzieć, że fabryczna produkcja potrzebnych elementów budowlanych zdecydowanie zmniejsza nie tylko koszty związane z budową, ale również powodowane przez nią zanieczyszczenia.

Z kolei bardzo wysoka efektywność materiałów izolacyjnych pozwala użytkownikom zarówno na ograniczenie kosztów ogrzewania, jak i zdecydowaną poprawę warunków codziennego życia.

Budowa domu technologią firmy MABUDO Rapid® pozwoli także użytkownikom na obniżenie kosztów, które są związane z gospodarką odpadami. Należy wiedzieć, że w przypadku tradycyjnego budownictwa zlokalizowanego na peryferiach miast należy liczyć się ze zdecydowanie wyższymi kosztami w tym aspekcie.

Firma budowlana wykorzystując omawianą technologię sprawi, że jakość wykonania, a także trwałość elementów będzie znacznie przewyższała efekty uzyskane tradycyjną technologią. Ponadto bardzo często wymienianym atutem jest praktyczny brak reklamacji.

Jakie elementy składają się na rozwiązanie MABUDO Rapid® ?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że omawiana technologia jest nie tylko kompletnym, ale również niezwykle skutecznym rozwiązaniem. Warto wiedzieć, że w jego skład wchodzą następujące elementy:

  • MABUDO Robust® – jest to warstwowa ściana strukturalna
  • żelbetonowe strukturalne ściany działowe
  • stropy żelbetonowe typu „filigran”
  • balkony
  • schody, a także szyby wind

MABUDO Robust® są to zintegrowane panele ścienne, które są złożone z trzech warstw. Należy przy tym wspomnieć, ze dwie zewnętrzne powierzchnie z żelbetonu są oddzielane wewnętrzną warstwą izolacyjną. Ściany wykonane w taki właśnie sposób są zdecydowanie lepszym rozwiązaniem do elementów tworzonych metodami tradycyjnymi.

Send a Comment

Your email address will not be published.

4 × 1 =